Перевезення по Україні  Міжнародні  Негабаритні  ADR  Пасажирські перевезення  Страхування

перевозки негабаритных грузов, перевозка негабаритных грузов

Комплексне обслуговування перевезення негабаритних вантажів - підготовка документації і маршруту для здійснення перевезення негабаритного вантажу.Як показує практика, досить велика кількість вантажів, призначених для транспортування, належать до категорії негабаритних, тобто вимагають особливих умов перевезення, наприклад, використання спеціалізованого транспорту. Найчастіше, перевезення негабаритних вантажів передбачає здійснення перевезення вантажів, що відрізняються нестандартними габаритами або формами, - це можуть бути довгі будівельні матеріали, збірні інженерні конструкції, всіляка кранова техніка, обладнання для земляних робіт і т.д.


Слід зазначити, що головною важкістю в процесі організації подібних перевезень є те, що негабаритні вантажі потребують трудомісткої фіксації, що особливо важливо при транспортуванні нерозбірних вантажів. Для того, щоб без пошкоджень доставити негабаритні вантажі застосовуються спеціальні автомобілі, оснащені невисокою рамою і широкими причепами для надгабаритних вантажів. Важливим аспектом успішного транспортування є попереднє планування маршруту з урахуванням можливих небезпек на зразок поганого дорожнього покриття або перешкод у вигляді занадто низько встановлених ліній електропередач.


Втім, якщо за справу береться наша компанія, то перевезення негабаритних вантажів пройде без будь-яких складнощів, адже наші досвідчені водії та експедитори володіють усіма необхідними знаннями і встигнуть знаходити оптимальний вихід з будь-якої ситуації. За допомогою ЛТЕК-ТРАНС, ви можете забути про численні проблеми транспортування негабаритних вантажів, адже ми подбаємо про всі нюанси, в тому числі, візьмемо на себе оформлення необхідних митних документів.
Швидке замовлення транспорту