Перевезення по Україні  Міжнародні  Негабаритні  ADR  Пасажирські перевезення  Страхування

доставка груза по украине, грузоперевозки по украине 20 тонн, перевозка грузов украина

Незмінний професіоналізм та оперативність здійснення доставки вантажів по Україні  -  перспективність замовлення вантажоперевезень по території  України.При необхідності організації будь-яких вантажоперевезень по Україні, пропонуємо Вам скористатися послугами нашої спеціалізованої компанії, яка крім  міжнародних вантажоперевезеннь займається здійсненням доставки вантажів по території України.


Ні для кого не секрет, що автомобільні вантажні перевезення  Україною користуються стабільним попитом, оскільки є найбільш вигідним і швидким способом транспортування різних видів продукції. Більш того, без можливості використання автомобільного транспорту, неможливе   повноцінне логістичне планування.


ЛТЕК-ТРАНС спеціалізується на вантажоперевезеннях по регіонах України різних вантажів до 20 тонн, використовуючи новітні технології та розробляючи кожен маршрут індивідуально. У нашому розпорядженні професійний автотранспорт,  що володіє місткістю  кузова в межах 2-120 кубічних метрів і вантажопідйомністю до двадцяти тонн. Більш того, ми використовуємо спеціалізовані машини з платформами для здійснення негабаритних перевезень по Україні, дбайливо транспортуючи будь-які вантажі. Не виключається також варіант застосування особливих ізотерм та холодильних установок для гарантії дотримання певних температурних показників під час перевезення коштовного вантажу по областях України.


Наша компанія співпрацює виключно з надійними партнерами, що працюють в сфері вантажоперевезень, тому клієнтам не доводиться сумніватися в своєчасності та професіоналізмі транспортування вантажів будь-яких обсягів і габаритів. Крім того, маючи досвід більше десяти років і величезну кількість постійних клієнтів у області вантажоперевезень по різних регіонах України, ми намагаємося, щоб ціна наших послуг залишалася доступною для всіх замовників, в той час як рівень сервісу не поступався якісті роботи зарубіжних компаній.


Серед основних здобутків нашої компанії - висококваліфікований персонал, оперативна доставка вантажів по Україні, персональна увага до кожного клієнта та постійне оновлення автопарку.
Швидке замовлення транспорту