Перевезення по Україні  Міжнародні  Негабаритні  ADR  Пасажирські перевезення  Страхування


Страхування вантажів

Що таке страхування відповідальності перевізника-експедитора?

Страхуванням покриваються ризики, пов'язані з виникненням:

  Відповідальності за вантаж, прийнятий до перевезення або експедирування та перевозиться за будь-яким накладними відповідно до положень законодавства,
  Відповідальності за фінансові збитки, пов'язані з наслідками помилок і упущень співробітників транспортного оператора,
  Відповідальності за збитки внаслідок порушення митного законодавства,
  Ввідповідальності перед третіми особами за шкоду, заподіяну вантажем майну фізичних або юридичних осіб, життю та / або здоров'ю фізичних осіб;
  Відповідальності залучуваних субконтрактов,
  Відповідальності при вантажно-розвантажувальних роботах,
  Непередбачені витрати з розслідування обставин страхового випадку, щодо запобігання або зменшення розміру збитку,
  Та багато іншого.

Що таке страхування вантажів від усіх ризиків через нашу компанію?

В даному напрямку нашим партнером є страхова компанія УАСК «АСКА», яка є одним із лідерів по страхуванню вантажів.

З даною компанією нами було укладено Генеральну угоду, за рахунок якого ми можемо запропонувати досить низькі ставки по страхуванню вантажів. Наші умови включають в себе страхування "від усіх ризиків", що найбільш вигідно і надійно для наших клієнтів.

Запропоновані умови страхування гарантують, що Ваші вантажі будуть застраховані на всіх етапах транспортування вантажу: навантаження на транспортний засіб, перевантаження / зберігання на транзитному складі, видача вантажу замовнику. При перевезенні вантаж страхується стосовно вартості, зазначеної постачальником згідно Товарно-транспортної накладної. Вартість страховки розрізняється залежно від виду транспорту, вартості вантажу, маршруту та ряду інших факторів.

Наша компанія за Вашим бажанням застрахує Ваш вантаж в надійній страховій компанії, з якою нас пов'язує довготривала співпраця. Зазвичай Ви, як власник вантажу, можете самостійно, застрахувати свій вантаж (саме вантаж, в той час як перевізник страхує свою відповідальність). Але при цьому слід пам'ятати, що страхова компанія буде з вами обговорювати тільки вартість, зазначену в супровідних документах. Все що понад те, розглядатиметься як фінансові ризики і страхуватися за іншими - вищими ставками.


Швидке замовлення транспорту