Вигідність співпраці з фахівцями з транспортних перевезень  -  відмінна якість і доступна вартість експедиційних послуг.


экспедиционные услуги, услуги грузоперевозки, транспортные перевозки

Вигідність співпраці з фахівцями з транспортних перевезень  -  відмінна якість і доступна вартість експедиційних послуг.

Неухильно зростаючий інтерес до всіляких транспортних послуг пояснюється стрімким розвитком торгівлі на міжнародному рівні, що забеспечує організацію оперативних транспортних перевезень по всьому світу. Як показує практика, попит на послуги вантажоперевезень спостерігається не тільки серед великих компаній, що займаються виробництвом тієї чи іншої продукції, а й серед приватних осіб. Справа в тому, що в даний час вартість вантажних перевезень є досить помірною, що робить їх дуже привабливими для різних категорій клієнтів. З економічної точки зору набагато вигідніше віддати перевагу автомобільним вантажним перевезенням, оскільки їх ціна на порядок нижча, ніж послуги авіаперевезень, в той час як швидкість доставки набагато дешевше, ніж при використанні залізничного транспорту. Природно, щоб бути впевненими в якості організації доставки вантажів, необхідно співпрацювати виключно з професіоналами в області вантажоперевезень і надання експедиційних послуг.

Скориставшись послугами компанії «ЛТЕК-ТРАНС», ви можете розраховувати на індивідуальний підхід та розробку оптимального маршруту вантажних автомобільних перевезень з урахуванням персональних запитів і терміновості доставки. Ми беремо на себе не тільки безпосередньо процес транспортування вантажу, але і всі організаційні моменти, пов'язані з оформлення необхідного пакету документів. Ми дуже відповідально підходимо до питання збереження вантажу, тому гарантуємо акуратність і дбайливість транспортування.

Орієнтуючись на особливості конкретного вантажу (габарити, цінність, рівень безпеки і т.д.) і дальність доставки, ми намагаємося створити оптимальні умови для кожного замовника, тому клієнти залишаються повністю задоволеними оперативністю здійснення перевезень вантажів. Що стосується вартості доставки, то ми дотримуємося демократичної цінової політики, тому  ваші витрати на транспортні перевезення по Україні або через територію інших країн будуть оптимальними.

Вельми актуальними слід назвати і наші експедиційні послуги, які припускають супровід вантажів (у тому числі, особливо цінних) по маршруту - в такому випадку, матеріальна відповідальність повністю лежить на ТОВ "ЛТЕК-ТРАНС", оскільки відповідальність експедитора застрахована. Ми постійно розширюємо спектр наших послуг і оптимізуємо процес вантажоперевезень, тому  ви можете без проблем довірити нам транспортування будь-якого вантажу.

Швидке замовлення транспорту

ПРІОРИТЕТИ ТОВ "ЛТЕК-ТРАНС" :

  • Персоналізований підхід до кожного клієнта;
  • Оптимальні терміни і умови доставки;
  • Всілякі транспортні засоби вантажопідйомністю від 0,5 т до 20т об'ємом від 8 до 130м3, а також трали для перевезення негабаритних вантажів, сільськогосподарської та ін. техніки, самоскиди, зерновози, рефрижератори та ізотерми та інші;
  • Доставка в складі збірних вантажів;
  • Організація перевезення небезпечних вантажів (ADR);
  • Безпека: відповідальність ТОВ "ЛТЕК-ТРАНС" застрахована;
  • Швидке реагування на зміну ситуації на ринку вантажоперевезень;

 

  • Кредитування та знижки;
  • Безкоштовні консультації щодо митних процедур, перевезень окремих груп товарів, проходженні вантажів транзитом через треті країни, оптимізації маршруту та ціновій політиці на транспортному ринку.